top of page

HISTORIE PROJEKTŮ

představujeme Vám realizované a kvalitní projekty 

20baffa3b6cfc6bfb95fd79192e9d5bd.hd.jpg

RODINNÝ DŮM

Rodinná vila 459 m2 včetně fotovoltaické elektrárny v jihočeském městě Písek ve Vnislavově ulici na Václavském předměstí. Dům byl v roce 2004 projektován s důrazem na maximální technickou úroveň, kvalitní stavební materiály, úsporný provoz, prostornost, ale hlavně pohodné rodinné bydlení se zázemím pro relaxaci i podnikání. Tím vznikl nadčasový technicky dokonalý dům, který lze jednoduše ovládat aplikací z mobilního telefonu nebo počítače.

PRVNÍ ETAPA PROJEKTU VILAPARK PÍSEK

V lokalitě Hradiště vznikl nový luxusní komplex šesti viladomů s celkovým počtem 36 komfortních bytů. U celého projektu je kladen důraz na moderní bydlení pro všechny věkové kategorie. Projekt bude vystavěn ve třech etapách. Přičemž, každý obytný soubor bude oplocen vkusným plotem, tak aby bylo zajištěna maximální soukromí a bezpečí majitelů bytových jednotek a příslušenství.

DSC_0469.JPG
DSC_0481.JPG

DRUHÁ ETAPA PROJEKTU VILAPARK PÍSEK

Rezidenční čtvrť Vilapark Písek je umístěna vedle Hradišťského lesa. V současné době je plocha částečně zastavěna třemi viladomy a objekty garáží, vystavěných v první etapě projektu Vilapark Písek. Základní myšlenkou bylo navrhnout objekt pro spokojené příměstské bydlení s návazností na okolní volnou krajinu, s možností relaxace v přilehlém lese a zároveň s vnitřní dispozicí vyhovující nárokům současného moderního bydlení. Celkem bude ve druhé etapě vystavěno šest viladům s celkem 36 úspornými ecobyty.

REKONSTRUKCE BYTU

Velký, prostorný byt 72 m2 s lodžií v prvním patře zatepleného panelového domu, na sídlišti v Chodově u Karlových Varů. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. Jádro je zděné, v kuchyni je vše připraveno pro instalaci kuchyňské linky. Byla provedena nová elektroinstalace, nové omítky, plastová okna i radiátory. Kromě jednoho pokoje, kde jsou zachovány původní parkety, jsou všude nové podlahy. V rámci zateplení byly v celém domě plastovými okny opatřeny i lodžie. Hned vedle domu se nachází prodejna Penny, veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti.

Modrotisk
Moderní Bílý dům

PROJEKT MEZIROLÍ

Projekt vila - u lyžařského střediska, Karlovy Vary

bottom of page