top of page

VILAPARK PÍSEK - ECOBYTY

VILAPARK PÍSEK

Projektem VILAPARK PÍSEK - ECOVILA chceme svým klientům nabídnout zcela nový přístup k bydlení. Cílem je snížit náklady bydlení na maximálně nejnižší cenu. Hledáme cesty, jak využít poslední stav techniky k úsporám energie a přitom neprodražit výstavbu nemovitostí. Myslíme do budoucna. Úspora energií pomáhá nejen životnímu prostředí, ale i našim klientům, kteří nebudou závislí na cenách dodavatelů vytápění. Sami si totiž ovlivní svojí spotřebu!

 

Nově plánovaná výstavba rodinných řadových domů představuje prostorné rodinné bydlení v klidném prostředí. Ecoprojekt

VILAPARK PÍSEK pro další etapu výstavby ecobytů na píseckém Hradišti představuje nové způsoby využití přírodních energetických zdrojů pro výraznou úsporu tepelné energie.

DSC_0481.JPG

DRUHÁ ETAPA VILAPARK PÍSEK

Sníte o prostorném a komfortním bydlení, kde můžete aktivně pracovat, bavit se s přáteli, trávit čas se svými dětmi nebo jen tak odpočívat? Kde neplatíte horentní sumy za energie? Představujeme vám osvědčený koncept
nízkoenergetického domu - ecovila, Vilapark Písek

INVESTICE DO MODERNÍHO BYDLENÍ,
KTERÁ SE VÁM VYPLATÍ...

Rezidenční čtvrť Vilapark Písek je umístěna na parcelách mezi ulicí K Háječku a Hradišťským lesem. V současné době je plocha částečně zastavěna třemi viladomy a objekty garáží, vystavěných v první etapě projektu Vilapark Písek.
Dále pro Vás připravujeme výstavbu řadových úsporných domů, o kterých získáte více informací v nabídce našich nemovitostí

DSC_0556.JPG

Zaujali jsme vás? Neváhejte nám zavolat a domluvit si osobní prohlídku!

bottom of page